PodujatiePôjd

Letná rozvojová akadémia Kamene nekonečna

Koncom školského roka u nás škola (ne)končí

Zmení však svoje miesto, charakter aj témy, ktoré bude preberať. Pýtate sa o čom to tu píšeme? Predsa o Letnej rozvojovej akadémii s Avengerským názvom Kamene nekonečna, ktorý na leto pripravuje Vzdelávacie centrum Pôjd. 

Letná rozvojová akadémia je program určený pre 20 detí a mladých vo veku 11 až 13 rokov, ktorého cieľom je prostredníctvom neformálneho a zážitkového vzdelávania rozvíjať ich kritické myslenie a kľúčové kompetencie potrebné pre život v 21. storočí. Konkrétne ide o digitálne, komunikačné a prezentačné zručnosti. Tento program je založený na pravidelných stretnutiach dvakrát do týždňa, kde sa vždy venujeme jednej vybranej téme. 

Akadémia dostala názov Kamene nekonečna

Tak ako aj v Avengeroch mal každý kameň svoje pomenovanie, aj naše jednotlivé týždňové témy sa budú niesť v tomto duchu. Napríklad kameň mysle preverí naše kritické myslenie, kameň času sa zasa dotkne toho, čo nás čaká v budúcnosti a ako to vieme ovplyvniť. No viac už nebudeme prezrádzať, tajomstvá zvyšných kameňov budú prekvapením pre účastníkov programu. A vy sa o nich tiež postupom času čosi viac dozviete. Akadémiu ukončíme nadupaným denným táborom, ktorého súčasťou bude živá knižnica a spoločný výlet.

Skvelá správa, všetko bude zadarmo

Účasť na akadémii je bezplatná. Náklady sú hradené z projektu, ktorý podporila Karpatská nadácie v rámci grantového programu Škola budúcnosti z nadačného fondu Magenta Life. Prihlásenie je záväzné a očakáva sa zodpovedný prístup k dochádzke. 

V prípade záujmu o účasť v programe neváhajte vyplniť registračný formulár na tomto linku: https://forms.gle/Fq49uA759uLxhZLg7.

Predtým než vyplníte registráciu prezrite si Infopack, ktorý je uložený v prílohe tohto článku. Infopack je súhrnom všetkých potrebných informácií.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať mailom na bafiova@spisskabela.sk alebo zoricakova@spisskabela.sk alebo telefonicky na čísle 0915 155 900.

V prípade veľkého počtu záujemcov prebehne výber účastníkov. 

Táto aktivita sa uskutoční vďaka podpore Nadačného fondu Magenta Life spravovaného Karpatskou nadáciou.

 

, , , ,

Ďalšie novinky

Najčítanejšie články
Menu