Neži nudu,
zaži FACE CLUB!

Asi sa zhodneme na tom, že zažiť nudu nie je med lízať. Vieme to. Príjmi preto pozvanie do Face clubu – miesto, kde na nudu nie je čas. Máš radšej športové hry ako biliard či kalčeto alebo radšej vymýšľaš stratégiu kartovej hry Bang? Radšej si užívaš hru v tíme alebo osamote? Alebo si viac na kreatívne dielne či varenie? To všetko a ešte viac môžeš zažiť vo Face clube, tak neži nudu a príď k nám.

Dvere máme otvorené

Deti

Anglické campy o drakoch, kreatívne dielne o varení či rozhovor s Mikulášom

Deti máme radi nielen vďaka ich dobrej nálade a hravosti, ale najmä kvôli ich schopnosti rozvíjať sa a rásť počas akejkoľvek aktivity. Vo Face clube sa ich snažíme naučiť nielen plnohodnotne tráviť voľný čas, ale aj budovať ich sociálne a životné zručnosti.

Mladí

Quiz night a domáce sushi

Program pre mladých je pestrý. Snažíme sa byť aktuálni a inšpiráciu hľadáme najmä u mladých. Od voľného času a programu, ktorý zabáva sa snažíme budovať u mladých aj vzťah k osobnému rozvoju, pretože veríme, že mladí majú veľký potenciál. Chceme ich inšpirovať a tak im ponúknuť ich vlastný priestor.

Dobrovoľníci

Môžeš prestať snívať a začať to uskutočňovať

Dobrovoľníci sú tvorcami programu, ktorý si sami želajú, pretože veríme, že žiadny iný program ich neobohatí tak, ako ten, ktorý si naplánujú a pripravia oni sami. Pre dobrovoľníkov sme tu ako mentori, ktorí im pomáhajú dostať sa k cieľu, ale tiež ako kamoši, ktorí s nimi trávia čas, lebo sme presvedčení, že k dobrovoľníctvu patria aj nekonečné rozhovory a skutočné priateľstvá.

Aktuality

Tieto aktivity aktuálne prebiehajú vo Face Clube. Príď a zapoj sa.

Každý nový krok
sa začína myšlienkou

A práve myšlienka, ktorá odštartovala vznik miesta, ktoré ponúkne deťom a mladým možnosť na plnohodnotné trávenie voľného času vznikla v roku 2009. Už od myšlienky až po samotné otvorenie Face clubu vznikal priestor, ktorý mladým ponúkol budovať niečo spoločne a spoločnými silami dôjsť až do cieľa. Dobrovoľníci, nadšenci strávili deväť mesiacov v priestore, ktorý chátral, premenou na niečo nové. Takto vznikla duša dobrovoľníctva, ktorému sa venujeme a tiež priestor Face clubu, ktorý bol otvorený v marci 2011 a je navštevovaný deťmi a mladými dodnes. 

10 rokov existencie v číslach

0+
Mladých dobrovoľníkov
0+
Dní prevádzky
0
Návštev počas prázdnin
0
Návštev počas roka

Navštívte nás!

Lebo raz zažiť, je lepšie ako 100x počuť.

Otváracie hodiny

Sme tu pre vás

Po:  Zatvorené
Ut:  Zatvorené
Str:  15:00 – 18:00
Štv:  15:00 – 18:00
Pia:  18:00 – 21:00
So:  18:00 – 21:00
Ne: Zatvorené

Kde nás nájdete

Petzvalová 16,  059 01 Spišská Belá

Menu