ČlánokFace club

Čaká nás najlepšie leto v histórii klubu

Letné prázdniny už pomaly, ale isto klopú na dvere. Brány škôl sa o pár dní na určitý čas zatvoria. To ale neplatí pre brány Face Clubu či Pôjdu. Tie budú otvorené pre všetkých – malých, veľkých či rodiny oveľa viac ako inokedy počas roka.

Leto 2022 je najväčším HIGHLIGHTOM roka v klube. Spolu s celým dobrovoľníckym tímom sme dali hlavy dokopy, dumali a radili sa, kým nevznikol PLÁN, ktorý vám chceme v tomto článku prestaviť.

Tak sa pohodlne usaďte a začítajte sa do nášho letného programu, na ktorý sa môžete všetci tešiť či už deti, mladí či rodičia.

Dopoludnia v klube pre deti – lebo „Kdo si hraje, nezlobí“ ⚽️

Ako každé letné prázdniny, tak aj tieto bude klub otvorený aj v dopoludňajších hodinách každý pracovný deň od 9:00 do 13:00. O peckový program sa postarajú naši animátori. Spoločné hry, tvorenie, varenie, kvízy či filmy? Nie je problém, stačí prísť a zažiť. Takže rodičia, ak neviete, čo s vašimi ratolesťami, Face Club je riešenie ☺️ . Aj takto by sme vám radi pomohli a uľahčili vám vypĺňanie programov pre vaše decká počas leta.

Nočný maratón, grilovačka aj koncert – večery v klube pre mladých

Čas od 19:00 do 22:00 bude zase patriť mladým. Večery vo Face Clube budú naplnené filmami, popcornom či spoločnými stretnutiami. A čo tak prespať v klube? Alebo naopak nespať a celú noc hrať ping-pong? Alebo oddychovať v letnej čitárni a rovno si aj niečo ugrilovať? Či zažiť kvalitný koncert v našej záhrade? Aj to sa dá! V našom klube áno!

Leto a kempovanie? Jednoznačne!

K letu vo Face Clube neodmysliteľne patrí aj kempovanie! Tohto roku bude takýchto príležitosti neúrekom. 

Anglické denné campy

Vzdelávacie centrum Pôjd, ktoré vyrástlo nad Face Clubom ponúka pod vedením zahraničných dobrovoľníčok tematické denné campy v angličtine. 

Anglický denný camp 2021 – Cesta okolo sveta

Cesta do vesmíru – Vydaj sa s nami na cestu do vesmíru a poď preskúmať jeho tajomstvá. Camp sa uskutoční 11.-15.7. 2022. Je určený pre začiatočníkov vo veku 6-10 rokov. Prihlasovanie a viac informácií tu: https://forms.gle/rEc9eyvsDfHv3QrA7

Mášin anglický camp – Druhý anglický camp už intenzívne pripravuje naša dobrovoľníčka Máša z Ukrajiny. Uskutoční sa 25.-29. júla 2022. Tému a dodatočné informácie upresníme čoskoro. Sledujte naše sociálne siete.  

Erikin anglický camp – Tretí anglický cam pod vedením dobrovoľníčky Eriky z Lotyšska sa skutoční 22.-26. augusta 2022. Tému a ďalšie info sa dozvieš koncom júla, no termín si môžeš rezervovať už dnes 😉. Sleduj naše sociálne siete a nič ti neujde. 

Tábory v slovenčine

Misia Prežitie 2.0 – pokračovanie legendárneho campu pod vedením skúsených dobrovoľníkov. Štyri dni plné dobrodružstva, zábavy a smiechu v kruhu kamošov. Tábor je pobytový, uskutoční sa od štvrtku 14.7. do nedele 17.7. 2022 a je určený pre deti od 10 do 14 rokov. Viac informácií a prihlasovanie tu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkYzVZTHxbQD8GsCCNj__VqD1KSsJLgQHzipQIKNw-MwzvKA/viewform

Dobrodružno – poznávací denný letný tábor 2021

Čím budem až vyrastiem? – prečo ľudia pracujú a čo obnáša ich povolanie? Odpovede na tieto otázku budeme hľadať počas denného tábora o povolaniach. Tábor prebehne od 1.8. do 5.8.2022. Bude určený pre menšie deti od 5 do 9 rokov. Viac informácií zverejníme už čoskoro. Sleduj naše sociálne siete.

Budeme tu aj pre rodiny 😇

Okrem aktivít v klube sa s nami budeš môcť stretnúť nielen ty, ale aj tvoja rodina  aj na viacerých aktivitách plánovaných v meste a okolí.

Rodinná olympiáda – v mesiaci júl spoločne oslávime deň rodiny. Presnejšie v nedeľu 10.7. 2022 rodinnou olympiádou. Súčasťou podujatia budú aj semináre o otcovstve a materstve pod vedením odborných lektorov. Viac o podujatí už čoskoro na našom Facebooku.

Komunitná nedeľa – na prepájaní komunít a spoločenstiev nám veľmi záleží. Preto by sme poslednú júlovú nedeľu chceli stráviť spoločne. Deti, mladí, cirkvi, športovci, seniori. Všetci spolu s jedným cieľom – stráviť spolu príjemný čas, na ktorý budeme dlho spomínať. Viac o podujatí už čoskoro na našom Facebooku.

Festival netradičných športov – Kin ball, Crossnet či Rollors. Nerozumieš? Nevadí, príď na Festival netradičných športov a hneď pochopíš, o čom je reč. Množstvo netradičných športov si budeš môcť skúsiť 14.8.2022 v kaštieľnom parku v Strážkach. Súčasťou podujatia budú aj 2 zaujímavé workshopy zo sveta športu. Viac o podujatí už čoskoro na našom Facebooku.

Jeden z netradičných športov – bumper bally

Nájdeme si čas aj na dobro(voľníctvo)

Chceme, aby naše dobrovoľníctvo siahalo aj za brány Face Clubu. Chceme tu byť aj pre klientov zo Zariadenia opatrovateľských služieb, znevýhodnené detičky či pre deti z Centra pre deti a rodiny a spríjemniť im tak letné dni našimi aktivitami. 

A mnoho iného, nečakaného, no o to lepšieho!

Ako sa hovorí, najlepšie nápady vznikajú nečakane. Preto aj náš letný program sa môže meniť a dopĺňať o rôzne iné skvelé malé či väčšie podujatia. Ak máš nápad na nejakú parádnu aktivitu, neváhaj a daj nám o nej vedieť.

Nezabudnite nás sledovať!

Už sa nevieme dočkať až sa pustíme do našich plánov. Preto ak chceš o všetkom vedieť, nezabúdaj pre viac informácií o podujatiach Face Clubu či Pôjdu sledovať naše facebookové stránky. 

Face Clubhttps://www.facebook.com/faceclub.sk

Vzdelávacie centrum Pôjdhttps://www.facebook.com/inspirativny.pojd

Všetko je pripravené, už chýbaš len ty!

PS: A ako nám najlepšie pomôžeš? Zdieľaj tento článok s ostatnými Belančanmi. 

Tešíme sa na teba!

 

Ďalšie novinky

Najčítanejšie články
Menu