Face clubPodujatie

Míľa pre mamu

Poďme spolu osláviť deň matiek

Materské centrum Hernička v spolupráci s Face Clubom a Úniou materských centier vás pozýva na spoločné podujatie s názvom Míľa pre mamu. 

Podujatie sa uskutoční v sobotu 7.5.2022 v priestoroch denného centra v Strážkach

  •  Míľa pre mamu je organizovaná Úniou materských centier a to pravidelne už od roku 2004. MC Hernička sa do tejto akcie zapája od roku 2020.
  •  Cieľom kampane je zorganizovať s dobrovoľníkmi z materských a rodinných centier veľkolepú oslavu venovanú všetkým matkám a poďakovať sa za jedinečnú a nenahraditeľnú úlohu matky.
  • Míľa pre mamu je zároveň poďakovaním za dobrovoľnícku prácu žien – matiek v materských a rodinných centrách, ktoré počas svojej rodičovskej dovolenky nezištne pomáhajú svojej komunite, vytvárať bezpečný priestor pre rodiny s malými deťmi.
  • Míľová prechádzka je zážitková trasa, ktorú si rodiny budú môcť aj tento rok prejsť , a to 7. mája v čase od 10.00hod. peši, na bicykli, na kolobežke, na korčuliach, v kočiari, či na invalidnom vozíku. Na trase budú pre deti a rodičov pripravené športové, kreatívne, zábavné úlohy, ktoré v cieli budú odmenené.

Pozývame vás si spoločne s vašimi ratolesťami prejsť symbolickú míľu a venovať ju našim mamkám.

V dennom centre bude pripravený sprievodný program. Pre malé detičky montessori aktivity a pre tie väčšie kreatívne dielne. 

Program podujatia

9:30 – registrácia účastníkov 

10:00 – oficiálne otvorenie podujatia 

10:00 – 13:30 – aktivity podujatia 

Tešíme sa na vás! 

A mamky, ďakujeme že ste!

, ,

Ďalšie novinky

Najčítanejšie články
Menu