Zážitkové vzdelávanie

1x zažiť je lepšie ako 100x počuť.

 

LARP
Zaži iné svety, než je ten svoj!

Iné meno, iná história či čas. Predstav si, že si niekto iný a na chvíľu hráš jeho príbeh. Ako sa cítiš? Čo prežívaš? Takáto skúsenosť môže byť pre Teba nenahraditeľná, a preto sme sa rozhodli tvoriť larpy (Live Action Role Play) – zážitkové hry, v ktorých meníš svoju identitu a na chvíľu sa stávaš niekým iným, aby si následne lepšie spoznal seba. Vesmírna kapitánka? Režisér z Hollywoodu? Tajný agent? Nech sa páči, v larpe dovolené.

Netradičné športy
Krok a skok do neznáma

Kin – ball, Mölkky, Crossboccia, Kendama, Kubb, Rollors. Nerozumieš? Neboj sa, toto nie je tajný elfský jazyk, ale názvy netradičných športov. Prečo by si ich mal skúsiť? Lebo zvedavosť a nový zážitok otvárajú našu myseľ pre nové nápady, nové riešenia. Mladosť má byť plná novosti a prečo na to nevyužiť práve netradičné športy?
Zaži nové, aby si tvoril nové. 

Escape room
Zábava, adrenalín, pocit napätia 

Riešenie logických hádaniek, vzájomná spolupráca, hľadanie súvislostí a nápovied a k tomu jediný cieľ – dostať sa von v časovom limite? To je Escape room. Hra všetkých možných emócií. Obrúsi  tvoje logické a kreatívne myslenie, ale aj tímovú prácu či zvládanie situácií pod časovým tlakom.

Online Escape room
Wifi & Papier & Pero

Nevieš, ktorým veciam na internete máš veriť? Strácaš sa v záplave informácii? Nevieš, kto hovorí fakty a kto neoverené názory?

Odpovede a mnoho iného získaš v našej Online Escape room zameranej na kritické myslenie. Klikaj na http://www.sadusapi.online a dozvieš sa aká je to manipulácia obrázkom alebo ako môžeš použitím internetového vyhľadávača sadiť stromy. Hra je dostupná online, zadarmo a bez potreby registrovať sa.

Menu